Taxi Žilina

LimeJet-partner s ktorým sa ľahko spolupracuje

Možnosti rezervácie [[LimeJet Taxi]] v Žiline

icon
Aplikácia zákazníka
icon
Dispečing
icon
Online formulár
icon
Butler tlačítko na recepciách
icon
Aplikácia Business Partner

Online objednávka [[LimeJet Taxi]] v Žiline

Tarify

slider car 1
JET 🔥
slider car 2
KOMFORT
slider car 3
PREMIUM

Акції у місті Жіліна

icon ticket

0%

Akcia platí do
icon ticket

Program odporúčaní

Zdieľajte so svojimi priateľmi a získajte € zľavu až na _ výletov
offer img
Limejet logo

Staň sa vodičom [[LimeJet Driver]]

Pravidelné výplaty, spravodlivé provízie a kvalitná podpora

Stať sa partnerským vodičom

[[LimeJet Taxi]] в Жіліне

S LimeJet Taxi Žilina sa dostanete kamkoľvek a kedykoľvek. Sme spoľahlivá taxislužba ktorej vodiči sú domáci a dobre poznajú miestne ulice! Sme tu, aby sme vám priniesli pohodlné, bezpečné a efektívne prepravné riešenia, či už potrebujete rýchly presun do práce, nemocnice, na nákup, návštevu priateľov alebo nočný presun po meste.

Spojte sa s nami ešte dnes a zažite pohodlné cestovanie po Žiline. Vaše pohodlie je našou prioritou. Preto sme tu, aby sme vám poskytli najlepšiu taxislužbu v meste. Zavolajte nám na dispečingové číslo: 0902 504 000. Prípadne si stiahnite našu aplikáciu už dnes a zažite jednoduché a bezproblémové cestovanie.

Cena LimeJet Taxi – Žilina

Cena za jazdu s LimeJet Taxi v Žiline je určená dopredu. Cenu jazdného zistíte priamo v našej aplikácií LimeJet Taxi, alebo prostredníctvom operátora dispečingu. LimeJet vždy a za každých okolnosti informuje zákazníka o cene za jazdu ešte pred začiatkom cesty. Za cestu je možne platiť v hotovosti alebo kartou prostredníctvom našej aplikácie [[LimeJet Taxi]].

Ako objednať taxi v Žiline?

Objednanie je naozaj jednoduché. Stačí si stiahnuť aplikáciu LimeJet Taxi cez vás mobil v obchode s aplikáciami. Link na stiahnutie [[>>TU<<.]] Aplikácia na objednanie taxíka je ZADARMO. Jej použitie je intuitívne a nástupnú adresu si vie aplikácia zistiť podľa vašej polohy.

Promo a akcie

Sleduj našu stránku limejet.com alebo naše sociálne média, aby Vám neušli zľavy vo vašom meste. Klikni [[>>SEM<<]] a okamžite získaj zľavu v našej aplikácii LimeJet Taxi – Žilina!

Chceš o nás povedať aj svojím priateľom? S týmto PROMOM [[>>TU<<]] získaš ďalšie super zľavy za každého priateľa ktorí s nami bude cestovať.

Tešíme sa na vašu jazdu s pozdravom [[LimeJet]]