LimeJet Taxi

Partner, s ktorým sa príjemne cestuje

[[Ako sa stať zákazníkom LimeJet Taxi]]

icon
Aplikácia LimeJet TAXI
icon
Dispečing
icon
Online objednávka
icon
Tlačidlo Butler na recepciach
icon
Obchodná spolupráca

[[Online objednávka LimeJet Taxi]]

offer img
Limejet logo

[[Staňte sa vodičom LimeJet Driver]]

Minimalizujte kilometre, maximalizujte zisky! Rýchla registrácia bez záväzkov!

Stiahnúť aplikáciu vodiča

[[Kde nájdete LimeJet Taxi?]]

icon map ua

[[LimeJet Taxi]]

Víta vás úžasný svet LimeJet Taxi! Tu sa vaše cesty menia na vzrušujúce dobrodružstvá plné pohodlia a spoľahlivosti. S naším taxi vám dávame možnosť objavovať nové horizonty a preskúmať svet okolo seba s istotou, že každá vaša jazda bude jedinečným zážitkom.

Jednoduchosť a pohodlie sú našou prioritou. Stačí si stiahnuť našu aplikáciu [[LimeJet Taxi]], zaregistrovať sa a môžete začať objednávať svoje jazdy kedykoľvek a odkiaľkoľvek. S naším pokročilým systémom GPS vám nájdeme najkratšiu cestu a priradíme vám najbližšie dostupné vozidlo, aby ste nemuseli dlho čakať.

Ale to nie je všetko! LimeJet je viac ako len prepravná služba. Je to zážitok, ktorý sa dotkne vášho srdca. Naše tímy profesionálnych vodičov sú pripravené vám poskytnúť nezabudnuteľnú jazdu plnú bezpečia a komfortu. Každý náš vodič je starostlivo vybraný a školený, aby vám zabezpečil ten najlepší zážitok. Naši vodiči dobre poznajú ulice mesta a vedia vám poskytnúť dodatočné informácie o zaujímavých miestach.

A čo je ešte lepšie? S LimeJet Taxi máte možnosť vybrať si nielen cenovo výhodný tarif, ale aj spôsob platby. S našimi pravidelnými promo kódmi a odmenami za odporúčania môžete ušetriť ešte viac a cestovať s úsmevom na tvári. Všetko funguje automaticky a po úhrade cestovného si môžete vytlačiť daňový doklad.

Nezabudnite tiež na našu neprekonateľnú zákaznícku podporu. Sme tu pre vás 24/7, aby sme vám poskytli pomoc s každou vašou potrebou a požiadavkou, aby ste si mohli užiť bezstarostnú cestu.

Tak čo, ešte čakáte? Pripojte sa k rodine [[LimeJet Taxi]] a objavte nové možnosti cestovania! S naším taxi je každá cesta dobrodružstvom plným radosti.

[[LimeJet Taxi]] – vaše dobrodružstvo začína tu a teraz!