LimeJet Car - prenájom auta taxislužby

Pohodlný a spoľahlivý prenájom áut pre taxikárov 24/7

[[Prenájom auta na prácu taxikára]]

icon
Rýchla
registrácia
icon
Palivo a servis
v cene
icon
Prenájom auta na 6, 12 a 24 hodín
icon
Pohodlné
a šikovné autá

[[Ako si prenajať auto taxikára]]

smartphone
  • Stiahnite si aplikáciu [[LimeJet Car]] Stiahnúť aplikáciu
  • Zaregistrujte sa v mobilnej aplikácii
  • Vyberte si akékoľvek voľné auto na mape
  • Otváranie, zatváranie a kontrola auta cez aplikáciu
  • Kľúč, doklady, transparent a koncesia na taxi sú už v aute
  • Po skončení nájmu odstavte auto v povolenej zóne
  • LimeJet Car je jednoduchá aplikácia na prenájom auta pre prácu taxikára. Všetky autá majú koncesiu a môžu sa používať na akejkoľvek platforme taxislužby (služba funguje iba v Bratislave).

[[Kde funguje LimeJet Car]]

icon map slk

[[Ako to funguje v LimeJet Car]]

Prenájom auta zvyčajne zahŕňa niekoľko krokov. Postup je jednoduchý!

Najskôr si stiahnite mobilnú aplikáciu [[LimeJet Car]] na Váš smartfón a zaregistrujte sa poskytnutím potrebných informácií. Ak si chcete úspešne prenajať auto, musíte byť starší ako 21 rokov.

Ak budú po registrácii v systéme spoločnosti poskytnuté všetky informácie a dokumenty, manažér spoločnosti Vás schváli. Po tomto kroku budete môcť cez aplikáciu vyberať dostupné autá a rezervovať ich na určitý čas. V aplikácii nájdete detailné informácie o každom vozidle ako model auta alebo jeho poloha.

Vybrané vozidlo môžete otvoriť pomocou aplikácie. Cena prenájmu auta sa počíta na základe času používania podľa vami zvolenej tarify a prejazdenej vzdialenosti. Palivo je zahrnuté v cene vybraného tarifu! Ak potrebujete tankovať, jednoducho použijete našu palivovú kartu vo vozidle.

Všetky vozidlá cez LimeJet Car (app na prenájom auta pre taxikára) sú poistené. Samozrejmosťou je aj koncesia ktorú si viete prihlásiť v ktorejkoľvek platforme taxi kde pracujete. Používatelia by mali dodržiavať dopravné predpisy a podmienky používania stanovené spoločnosťou.

Platba za používanie vozidla prebieha prostredníctvom mobilnej aplikácie. Cena bude automaticky stiahnutá z vašej kreditnej karty, ktorú máte priradenú k vášmu účtu.

Ukončenie prenájmu urobíte v mobilnej aplikácií iba na povolenom mieste v Bratislave. Po skončení prenájmu skontrolujte stav vozidla. Ak zistíte nejaké poškodenia, oznámte to zákazníckej podpore. Spoločnosť poskytuje technickú podporu používateľom a zabezpečuje technickú funkčnosť vozidiel.

V prípade, že máte záujem o predĺženie prenájmu auta taxikára. Počkajte, aplikácia vás automaticky vyzve na predĺženie služby s výberom novej tarify, ešte pred ukončením prvého balíčka. Pri predlžovaní tarify sa môžete nachádzať aj mimo zóny vyhradenej na ukončenie prenájmu auta.

[[LimeJet]] – Príjemnú a pohodovú jazdu!