[[LimeJet Car]]

Каршерінг – зручний прокат авто в Братиславі

[[LimeJet Car]] - оренда авто за допомогою смартфона

icon
Швидка
реєстрація
icon
Все включено
у ціну
icon
Оренда авто на 3, 6, 12 і 24 години
icon
Економні
і зручні авто

Як працює [[LimeJet Car]]

smartphone
  • Завантажте додаток [[LimeJet Car]] Завантажити додаток
  • Пройдіть реєстрацію в мобільному додатку
  • Обирайте будь-яке авто на карті
  • Відкривайте авто через додаток. Ключі та документи вже в авто
  • Завершуй поїздку в зоні, зазначеній на карті
  • Сервіс доступний і простий для використання, необхідна тільки реєстрація в додатку

Де працює [[LimeJet Car]]

icon map slk

Каршерінг [[LimeJet Car]]

Користування каршерінгом зазвичай включає в себе кілька кроків. Для цього потрібно завантажити мобільний додаток LimeJet Car на ваш смартфон і пройти реєстрацію, надавши необхідну інформацію. Щоб мати можливість орендувати автомобіль, користувачі повинні бути старше 22 років.

Після реєстрації в системі ви будете схвалений менеджером компанії, якщо вся надана інформація та документи будуть відповідати певним вимогам. Після цього,ви зможете вибирати доступні автомобілі через додаток і бронювати їх на певний час. У додатку надається детальна інформація про кожен автомобіль.

Обраний автомобіль можна відкрити, використовуючи додаток. Вартість оренди розраховується на основі часу використання і пройденої відстані. Паливо входить у вартість обраного тарифу!

Всі машини LimeJet Car застраховані. Користувачі повинні дотримуватися правил дорожнього руху та умов використання, встановлених компанією.

Оплата за використання автомобіля проводиться через мобільний додаток. Вартість буде автоматично стягнута з вашої кредитної картки, прив’язаної до облікового запису.

Завершіть оренду через мобільний додаток у дозволеному місці, в межах зони обслуговування. Після закінчення оренди перевірте стан автомобіля. Якщо ви виявили будь-які пошкодження, повідомте про це службу підтримки. Компанія надає технічну підтримку користувачам і забезпечує технічну справність автомобілів.

Каршерінг LimeJet Car взаємодіє з користувачами, забезпечуючи безпеку та надійність автомобілів, а також зручні і прозорі процеси бронювання та оплати.